“MYŚLELIŚMY, ŻE ZAWSZE BĘDZIEMY   ZDROWI  W CHORYM ŚWIECIE”

Zachęcam od przeczytania  głębokiego orędzia Ojca Świętego Franciszka: link poniżej.

Myśleliśmy, że zawsze będziemy zdrowi w chorym świecie-orędzie Papieża Franciszka

KOMUNIKAT KONFERENCJI BISKUPÓW ODNOŚNE SPROWOWANIA SAKRAMENTÓW OD wieczora 20 marca 2020 i LIST KS. REKTORA PMK

LIST BISKUPÓW ANGIELSKICH I KS REKTORA

Zachęcam do zapoznania się  z treścią listu ks.  Stefana Wylężka, Rektora Polskiej Misji w Anglii i Walii. Poniżej podaję numery kont w celu wsparcia naszej parafii i zamówienia Mszy świętej. Przesyłając na konto parafialne proszę zaznaczyć czy to jest ofiara na tacę czy ofiara Gift Aid.

W przypadku zamawianej Mszy proszę użyć konta poniżej:

W K DURACZ no: 84386663 sort code 40-13-15

Wszystkie ofiary na parafię  będą publikowane w tygodniowym biuletynie

Konto parafialne poniżej:

PCM GODALMING  number: 00618841, sort code: 30-94-57

INTENCJE     MSZALNE

Wszystkie intencje Mszalne zamówione przez parafian będą odprawiane prywatnie w kaplicy Ave  Maria aż do odwołania. Zachęcam do duchowej łaczności i Komunii duchowej podczas sprawowania Eucharystii i do głębokiej  indywidualnej i wspólnotowej modlitwy w tym jakże trudnym czasie. Msze święte  można zamówić kontaktując się telefonicznie. Wszystkie intencje będą podawane w biuletynie do którego link umieszczony jest poniżej.

Jestem do Waszej dyspozycji pod  tel. 07748282020.

Łaczę się z Wami Kochani Parafianie  w modlitwie i błogosławię oraz proszę Was o modlitwę.

Ks. Wiesław Duracz – proboszcz

MODLITWA – Mury Jerycha

Nasza wiara i modlitwa jest fundamentem życia. Przeżywamy szczególnie trudny czas i zwróćmy się do Pana łaskę i przemianę tego czasu w formie ciągłej  modlitwy, którą rozpoczniemy 20 marca od g.20.00 i będziemy prowadzić w kolejne weekendy aż do ustania pandemii.

Proszę zapoznać się z treścią poniżej.

ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY – MURY JERYCHA !

BIULETYN-MILFORD 13-2020

BIULETYN-MILFORD 12-2020