boze_cialo3

9.06.19 LPCM Godalming i Horsham. £542.85

Ofiary, które wpłynęly na konto parafii:

Milford               £124.28                               Horsham          £157.55

Gift Aid             £55.00                                   Gift Aid           £8.50

SuttonPark       £35.70

Camberley         £95.32

Kawiarenka       £44.00

Prasa                 £22,50

Bóg zapłać za złożone ofiary!
OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela Najświętszej Trójcy

biuletyn- Parafia Milford

16 czerwca 2019

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu!

1. Rozpoczął się okres rekrutacji do Seminarium. Wszelkie informacje dla kandydatów do kapłaństwa można odnaleźć na seminaryjnych stronach internetowych .
  2. W niedzielę obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 815, 13.00. Procesja do czterech ołtarzy po Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy o przygotowanie chorągwi i feretronów. Niech nasz liczny udział w procesji będzie pięknym wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa.
  3. Dziś Msza o 15.00 i po niej festyn parafialny w Chilworth . Zapraszamy. W związku z festynem Mszy wieczornej o 18.00 w Milford nie będzie!
  4. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego.
  5. Wszystkim wolontariuszom za zorganizowanie festynu parafialnego serdecznie wielkie Bóg zapłać!
  6.  W związku z przeniesieniem mnie jako proboszcza Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej w Godalming i Horsham na inny urząd w strukturach PMK pragnę pożegnać się już teraz z tymi parafianami, których nie będę widział w okresie wakacyjnym przed zmianą. Dziękuję za 3 lata pięknych chwil z Wami, za troskę, pomoc, ofiarność i przyjaźń.
  7. Od 29 czerwca do 29 lipca proboszcz na urlopie wakacyjnym. Zastępstwo będzie pełnił ks. Paweł Libor- salezjanin