I Komunia Św.

Zapisy na kurs przygotowujący do I Komunii Św. najpóźniej do 23  września po Mszy Św  w Milford!

Spotykania odbywają się każdej niedzieli o 16.50 w domu parafialnym w Milford. katecheza trwa około 30 minut. Dzieci wraz z rodzicami maja obowiązek uczestniczenia we Mszy Św. na godzinę 18.00 w Milford. Dziecko powinno ukończyć 7 rok życia, aby zostało zapisane.

Kurs dla dzieci do I Komunii Św. Bez egzaminu*, bez stresu, profesjonalne przygotowanie dzieci do I Komunii Św. Zapraszamy.

Wszystkie rodziny  wpłacają 50 funtów (opłata roczna) na utrzymanie parafii jako wyraz wdzięczności za przygotowanie dzieci do I Komunii Św.

Rodziny przygotowują kościół na dzień I Komunii  Św. (sprzątanie, organista, kwiaty) nawet te, które organizują I Komunię Św. w Polsce.

* szczegóły na pierwszym spotkaniu.